3 vislaimīgākās horoskopa zīmes | vissirlabi.lv

3 vislaimīgākās horoskopa zīmes

Nevienam nav noslēpums, ka horoskopa zīme, kurā cilvēks piedzimis – atstāj zināmu iespaidu uz cilvēka dzīvi, likteni un raksturu. Zinātnieki ir veikuši vairākus pētījumus un atklājuši, ka ir trīs horoskopa zīmes, kuras cilvēkiem, kas tajās dzimuši, nes laimi un harmoniju.

udensvirs

3.VIETA – ŪDENSVĪRS
Cilvēki, kas dzimuši Ūdensvīra zīmē ir nedaudz vieglprātīgi – labā nozīmē. Viņi nesatraucas par ikdienas sīkumiem, problēmām, bet vienmēr tiecas izbaudīt notiekošo. Ūdensvīri ir atvērti pasaulei, nepārdzīvo, ja mīļotais cilvēks ne vienmēr ir blakus. Ūdensvīriem vienmēr apkārt ir daudz labu draugu, tāpēc viņu sirds asinsvadu un nervu sistēmas ir daudz stiprākas nekā citām zīmēm. Ūdensvīri ir ļoti sabiedriski un reti paliek vieni. Tas viss padara Ūdensvīrus par vieniem no laimīgākajiem cilvēkiem.

lauva

2.VIETA – LAUVAS
Lauvas ir ļoti darbīgi un rosīgi cilvēki. Viņiem padodas teju viss, kam ķērušies klāt. Lauvas ir pārliecināti par saviem spēkiem, pašpietiekami un cēlsirdīgi, tāpēc Lauvām apkārt vienmēr ir daudz cilvēku. Tas ļauj Lauvām apliecināt savas spējas, būt līderim un – tādā veidā gūt baudījumu. Un vēl – Lauvas ir īsteni estēti un gurmāņi. Viņi dievina visu izsmalcināto, dārgo un kvalitatīvo, tāpēc visiem spēkiem cenšas iegūt to pašu labāko. Lauvas izbauda dzīvi tās daudzveidībā un tāpēc ierindojas otrajā  laimīgāko cilvēku vietā.

dvini

1.VIETA – DVĪŅI
Cilvēki, kas dzimuši Dvīņu zīmē sevī apvieno Lauvu prasmi baudīt dzīvi un Ūdensvīru vieglo un draudzīgo attieksmi pret pasauli. Dvīņiem raksturīga galvenā īpašība, kas nepiemīt citām zīmēm – Dvīņi ir absolūti brīvi cilvēki. Tā ir brīvība no kompleksiem un aizspriedumiem, brīvība no sabiedrības ietekmes un pat no saviem ieradumiem. Dvīņi savā dzīvē izbauda visu un izvēlās tikai to, kas nes vislielāko prieku. Statistika liecina, ka vairāk kā 90% Dvīņu uzskata sevi par vislaimīgākajiem cilvēkiem pasaulē un ar lielāko prieku dalās šajā laimē.

Foto: pixabay.com