5 lietas | ko sieviete no vīrieša vēlas gultā | bet nekad neteiks | vissirlabi.lv

5 lietas, ko sieviete no vīrieša vēlas gultā, bet nekad neteiks

Vīrieši! Kā jūs domājat – ko sieviete seksa laikā ar jums izjūt? Nevis fiziski, bet – emocionāli? Lūk, 5 paņēmieni, kurus vērts izmēģināt, lai sagādātu sievietei īstenu baudījumu.

1.SEKSA LAIKĀ SKAĻI IZRĀDIET SAVU BAUDU
Klusēšana, pēc sieviešu domām, ir viena no visizplatītākajām vīriešu kļūdām seksa laikā. Ja jūs mēmā klusumā veicat tehniskas kustības, jūs jau pašā sākumā nodzēšat to kaisli, ko jūt sieviete. Tāpēc – vaidiet, steniet, elsojiet, skaļi elpojiet, izsakiet vārdus – sievieti tas viss tikai uzbudinās.

2.IZPĒTIET VIŅAS ĶERMENI
Bez dibena, „vāverītes” un krūtīm, uz sievietes ķermeņa atrodas vēl milzum daudz erotisko zonu, kuras aiztiekot, sieviete jūt papildu kairinājumu. Taču to, kur tieši šīs zonas atrodas – jāizpēta vīrietim pašam. Uzspēlējiet spēli: lai sieviete apguļas gultā un aizsien sev acis. Jūs paņemat spalviņu un lēni, maigi velciet to pār viņas ķermeni. Šī procesa laikā pajautājiet, lai sieviete novērtē no 1 līdz 10 – cik lielu baudu viņa gūst tajā ķermeņa daļā, kurai jūs esat pieskāries. Tā jūs uzzināsiet, kur sievietei atrodas viserogēnākās zonas.

3.IZBAUDIET SIEVIETES VAGĪNU
Iedomājieties, ka jūs esat visprasmīgākais mīlnieks un jūsu sieviete, tieši tāpat kā jūs  – dara visu, lai atrastu arvien jaunus veidus sniegt jums lielāko baudu seksa laikā. Un visvienkāršākais veids kļūt par visprasmīgāko mīlnieku orālā seksa laikā ir – iemīlēt to! Sievietes elsas un izliektais ķermenis ļaus jums uzzināt to, cik lielu baudījumu viņa gūst.

4.ESIET VĪRIETIS!
Kādā aptaujā sievietēm uzdeva jautājumu: „Kāds sekss jums visvairāk patīk?”. Tikai 7% sieviešu atbildēja, ka viņām patīk lēns un romantisks sekss, 28% atzina, ka priekšroku dod rupjam seksam, bet 64% sieviešu izvēlējas abus iepriekš minētos seksa veidus reizē. Daudzi vīrieši uzskata, ka sievietes gultā vēlas īpašu maigumu. Tāpēc – parādiet savu vīrišķo „ES”, nebaidieties dominēt un vadīt sievieti – viņa to tikai novērtēs.

5.ATCERIETIES: VIŅA GRIB SASNIEGT ORGASMU
Atšķirībā no vīriešiem, sievietēm nepieciešams ilgāks laiks un lielāka piepūle no vīrieša, lai sasniegtu orgasmu. Turklāt sievietes spēj izjust dažāda veida orgasmus. Vīrietis var novest sievieti līdz baudas virsotnei pat nepieskaroties viņas ķermenim, bet spēj arī sagādāt vairākus orgasmus pēc kārtas. Tāpēc droši ļaujieties eksperimentiem!

Foto: pixabay.com