7 iemesli | kādēļ vērts nodarboties ar seksu pirmajā randiņā | vissirlabi.lv

7 iemesli, kādēļ vērts nodarboties ar seksu pirmajā randiņā

Sabiedrībā pastāv neskaitāmi daudz „noteikumi”, kas attiecas uz seksu un iepazīšanos. Piemēram, – pirmajā randiņā nedrīkst skūpstīties, vai – nedrīkst nodarboties ar seksu, kamēr nav bijuši vismaz trīs randiņi. Taču – kāda kuram daļa, ko jūs darāt ar savu ķermeni? Ja jūtaties gatavi tuvībai jau pirmajā reizē, tad kādēļ jāseko kaut kādiem sabiedrības uzliktiem šķēršļiem? Nodarboties ar seksu jau pirmajā randiņā ir ļoti dabiski un tajā nav nekas slikts. Lūk, septiņi iemesli, kas to apstiprina.

TĀPĒC, KA JŪS TO VĒLATIES
Ja jūs jebkurā gadījumā domājat ar jauniepazīto partneri pārgulēt, tad kāda jēga gaidīt? Ja vēlēšanās pārgulēt ir abpusēja un balstīta uz savstarpēju sapratni, tad nav nekādu šķēršļu tam, lai to nedarītu jau pirmajā reizē. Galu galā – jūs esat pieauguši cilvēki, tāpēc nevajag pakļauties sabiedrības uzspiestajām normām.

JŪS PAR SEVI VARAT ATKLĀT KO JAUNU
Piemēram, viņam, iespējams, patiks tas, ka jūs neuztrauc tas vai jums vajag/nevajag pārgulēt. Kā arī tas, ka jūs neesat pārņemta ar apkārtējo cilvēku domām, bet gan dzīvojat šeit un tagad un mīlat dzīvi visā tās krāšņumā.

UZZINĀT – VAI STARP JUMS PASTĀV ĶĪMIJA
 Sekss pirmajā randiņā ir visefektīvākais veids kā uzzināt vai jūsu abu raksturi sader (vai varbūt – nesader). Kāpēc gaidīt otro, trešo vai ceturto randiņu, lai uzzinātu vai jūsu seksuālās vēlmes sakrīt? To var izdarīt jau uzreiz un attiecīgi – pēc tam saprast – der vai neder.

JŪS NEKO NENOŽĒLOSIET
Pārgulēt ar kādu vai – nepārgulēt, tas, protams, ir jūsu lēmums. Taču, ja jūtat, ka vēlaties to – dariet, nedomājot, kas būs pēc tam. Šāda veida bažas un šaubas jau pašā sākumā nogalina seksuālo ķīmiju.

JŪS UZZINĀSIET VIŅA NOLŪKUS
Katrs gudrinieks var pateikt, kas notiek pēc seksa. Taču jāuzzina, kas patiešām notiks. Un labāk ir to uzzināt ātrāk, nevis lieki tērēt laiku un enerģiju cilvēkam, ar kuru jums nav nekā kopīga.

LAIKA EKONOMĒŠANA
Uzdodiet sev jautājumu: ko jūs izvēlētos – tikt pamestai pēc pirmā randiņa seksa, vai gaidīt nedēļām ilgi, iespējams pat – paspēt iemīlēties, bet pēc tam vienalga tikt pamestai?

NEBŪS JĀGAIDA NEVEIKLAIS BRĪDIS
Vairumam cilvēku pirmā reize gultā ar patneri, visticamāk, rada neveiklības brīžus. Jums ir tikai nojausma par to, ko viņš vēlās, kas viņam patīk. Taču, ja jūs domājat, ka izvēlētais partneris ar laiku varētu kļūt par jūsu pastāvīgo draugu, tad sekss pirmajā randiņā jums ļaus iepazīt vienam otru un – gūt baudu.

 

Foto: pixabay.com