Četras svarīgas lietas | ko sieviete nemūžam nepiedos vīrietim | vissirlabi.lv

Četras svarīgas lietas, ko sieviete nemūžam nepiedos vīrietim

Attiecības starp vīrieti un sievieti ir bijušas aktuālas jau kopš bībeles laikiem. Ir veikti milzum daudz zinātnisku pētījumu, rakstīti raksti, romāni, dzejoļi, zīlēts zvaigznēs un kārtīs. Un tomēr neviens nav spējis atrast – kāda tad ir īstā „laimes formula”.  Katrs cilvēks attiecībās meklē pats savu ceļu, lai atrastu un justos laimīgs. Taču skaidrs ir viens, ka attiecības var sagraut aizvainojums, kuru nav iespējams piedot un kas uz mūžiem atstās sirdī sāpošu rētu. Lūk – četras svarīgākās lietas, ko sieviete nemūžam nepiedos vīrietim.

ATTEIKŠANĀS PALĪDZĒT
Daudzi ir dzirdējuši par tā dēvēto ģenētisko atmiņu. Tad lūk – sievietei ģenētiskajā atmiņā ir ielikts priekšstats, ka vīrietis ir varonis, kurš jebkurā brīdī ir gatavs skriet palīgā savai dāmai. Nav pat svarīgs palīdzības iemesls – aizvest sievieti naktī uz lidostu, aizskriet uz aptieku pilsētas viņā galā, iedzīt naglu sienā, pārbīdīt skapi vai iedot naudu jaunām kurpēm. Jo svarīgāks sievietei dotajā brīdī ir viņas lūgums, jo  vairāk vīrietis, atsakoties palīdzēt, zaudē savu vērtību.
Mūsdienās sieviete ir gana stipra, lai pati spētu parūpēties par sevi – gan izsaukt taksometru, gan santehniķi, lai salabo tekošo krānu, gan pati nopelnīt naudu jaunām tupelēm.
Būtiskais ir – katru reizi, kad sieviete lūdz palīdzību vīrietim, viņa vēlas būt vāja, vēlas sajust vīrieša atbalstu un rūpes.  Pēc tā ilgojas pat visveiksmīgākās sievietes. Un atteikšanos palīdzēt – sieviete uztver kā apvainojumu, jo, lūdzot vīrietim palīdzību, sieviete savā ziņā „atkailina” savu jūtu pasauli un izrāda bezspēcību. Tādēļ sievietēm nepatīk un viņas neaizmirst atteikšanos palīdzēt.

VĪRIETIS AIZIET PIRMAIS
nav svarīgi – vīrietis aiziet pavisam vai pēc piecām minūtēm apdomājies – atgriežas. Ja sievietei vīrietis patiesi ir dārgs, viņa centīsies aizmirst to aizvainojumu, ko sajuta brīdī, kad aiz vīrieša aizcirtās durvis. Taču dziļi dvēselē viņa vienmēr šo sajūtu atcerēsies un piedot būs grūti, teju – neiespējami. Ja attiecības nav tik ciešas, visticamākais, ka sieviete izliksies, ka ir piedevusi vīrietim, lai pēc kāda laika pati varētu pirmā paziņot vīrietim, ka attiecības starp viņiem ir beigušās. Katrā ziņā sievietei vieglāk ir pārdzīvot šķiršanos, ja viņai šķiet, ka tas ir bijis tieši viņas lēmums.
Un vēl – šķiršanās, pat ja tā ir „mums kādu laiku vajadzētu padzīvot atsevišķi” –  ir un paliks sāpīga šķemba attiecībās. Jo kā zināms – saplēsta krūze, pat ja tā ir salīmēta – paliek saplēsta.

DUBULTĀ DZĪVE
Teju katrai sievietei dzīvē ir bijis brīdis, kad uznākusi nepārvarama vēlme ielūkoties sava vīrieša e-pastā, telefonā, uzzināt par viņa gaitām no paziņām vai draugiem. Šādām vēlmēm ir savs cēlonis. Ja reiz ir radušās aizdomas, tad nekas nespēs apstādināt sievieti, lai uzzinātu patiesību. Normāla sieviete spēs samierināties, ja atradīs vīrieša datorā pornosaites, bet viņa nekad nepiedos, ja vīrietis teiks, ka viņam naktī ir jāstrādā, taču patiesībā viņš tup kādā iepazīšanās vietnē. Sieviete sapratīs, ja vīrietis teiks komplimentus viņas draudzenēm, bet nekad nepiedos, ja uzzinās, ka vīrietis ar kādu no draudzenēm slepus ir ticies.
Kā ar iegūtajiem pierādījumiem, ka vīrietis „laiž pa kreisi” rīkoties – tas ir katras sievietes ziņā. Taču šādu izgājienu viņa diez vai kādreiz spēs aizmirst un piedot.

KRĀPŠANA
Ir daudz un dažādi iemesli, kādēļ vīrietis nolemj krāpt savu sievieti. Zinātnieki pat ir izpētījuši, ka vīrieša dabā ir atstāt pēc iespējas vairāk pēcnācēju, tādēļ viņi ir gatavi savu „sēklu” dāļāt pa labi un pa kreisi. Taču tā rīkojas tikai dzīvnieki, cilvēks ar to arī atšķiras, ka domā ne tikai par saviem vairošanās instinktiem. Vai krāpšanai var atrast iemeslu? Protams! Piedot krāpšanu? Lai ko arī nerunātu – nē, tas praktiski nav iespējams.

Ģimene, tāpat kā dzīve kopumā – nesastāv tikai no priekiem. Tāpēc – neaizvainojiet viens otru, bet – mīliet un cieniet!

Foto: pixabay.com