Erotisko attiecību raksturojums katrai horoskopa zīmei | vissirlabi.lv

Erotisko attiecību raksturojums katrai horoskopa zīmei

STRĒLNIEKS

Intīmajās attiecībās Strēlnieks ir maigs un uzmanīgs seksa pētnieks. Ātri kļūst garlaicīgi, tādēļ svarīga ir spontanitāte seksā. Strēlnieks ir liels brīvo attiecību un gadījuma sakaru piekritējs līdz brīdim, kamēr savā dzīves ceļā satiek īsto un vienīgo. Tad Strēlnieks kļūst par paraugdzīvesbiedru, kas visu savu seksuālo enerģiju spējīgs veltīt tikai vienam partnerim.

Laba seksuālā saderība ar šādām zīmēm: Lauva, Auns, Dvīņi, Ūdensvīrs.

MEŽĀZIS

Viena no baudkārākajām horoskopa zīmēm. Spēcīgā libido pamodināšanai nav vajadzīgs nekas ārkārtējs. Mežāzim nepatīk publiski izrādīt pieķeršanos, bet patīk, ka viņam izrāda uzmanību, pavedina. Viņš ir no tiem, kas divatā spēj būt ļoti mīļš un jauks, bet sabiedrībā savam iemīļotajam kautrējas iedot bučiņu. Citiem vārdiem, ir divi Mežāzi – viens no viņiem mīt mājās aiz aizvērtām guļamistabas durvīm, bet otrs – cilvēkos.

Laba seksuālā saderība ar šādām zīmēm: Vēzis, Vērsis, Mežāzis, Jaunava.

ŪDENSVĪRS

Ļoti ātri un viegli padodas kārdinājumiem, tāpēc starp Ūdensvīriem var atrast ne vienu vien laulības pārkāpēju. Šīs dienas baudas, nereti ir svarīgākas par attiecību novērtējumu ilgtermiņā. Protams, ne visi! Spēj būt ļoti mīļš un uzmanīgs, ja ar partneri izveidojusies laba emocionālā saikne.

Laba seksuālā saderība ar šādām zīmēm: Dvīņi, Ūdensvīrs, Strēlnieks, Jaunava.

ZIVIS

Lieliski satiek ar visiem cilvēku tipiem, tāpēc viegli un ātri izdodas iepazīties un savaldzināt pretējo dzimumu. Romantisks, juteklisks un rotaļīgs gultā, novērtē iztēles pilnas un radošas pavedināšanas tehnikas un seksu. Vairāk rūpējas par partnera baudu, ne par savējo, kamēr vien iztēle nerimstas.

Laba seksuālā saderība ar šādām zīmēm: Skorpions, Vēzis, Jaunava, Svari

AUNS

Patīk nedaudz agresīvas seksuālās rotaļas, jo arī dzīvē Auns ir neatlaidīgs. Viņam svarīgi, lai gultā viss notiek pēc viņa noteikumiem. Alkst tūlītēju apmierinājumu, nepatīk garas priekšspēles un garas sarunas pēc seksa. Ja vien otra pusīte nav īsts dvēseles radinieks…

Laba seksuālā saderība ar šādām zīmēm: Lauva, Svari, Dvīņi, Skorpions.

VĒRSIS

Vērsis mīlējas ar galvu. Šī ir zīme, kurai intelekts ir visjūtīgākā erogēnā zona. Jūtas ir svarīgākas par fiziskiem parametriem. Smaržas, pieskārieni, skaņas. Necieš lieku enerģijas izmešanu, jebkura seksuālā aktivitāte ir balstīta uz papildus sajūtu ieguvi. Prot ļauties mirklim, nevis cenšas visu kontrolēt.

Laba seksuālā saderība ar šādām zīmēm: Skorpions, Vēzis, Jaunava, Mežāzis.

DVĪŅI

Seksā brīvdomātāji. Nekautrējas no savas seksualitātes un ar seksu grib nodarboties netipiskās vietās un veidos. Dvīni arī nekautrējas par to runāt. No malas var izskatīties kautrīgi, taču pietiekami mērķtiecīgi, lai savaldzinātu noskatīto upuri.

Laba seksuālā saderība ar šādām zīmēm: Auns, Dvīņi, Strēlnieks, Ūdensvīrs.

VĒZIS

Seksuālajās attiecībās ir pietiekami atvērts, tomēr Vēzim ir svarīgas noturīgas attiecības. Vēzis spēj atvērties tikai tad, ja var pilnībā uzticēties savam partnerim. Intuitīvs cilvēks, nereti jūt, ko vēlas partneris. Kaislīgs un mīlestības pilns sekss.

Laba seksuālā saderība ar šādām zīmēm: Vērsis, Lauva, Mežāzis, Zivis.

LAUVA

Kaislīgs un uzmanīgs mīlnieks, kam nepieciešama pastāvīga prasmju novērtēšana un slavēšana. Lauvai patīk flirts, jo tas palīdz celt viņa pašapziņu. Izbauda pavedināšanu un priekšspēli, bet viena no spēcīgākajām erogēnajām zonām – mugura. Tā teikt, pakasi Lauvai krēpes un aiz bravurīgās ārienes tu ieraudzīsi ļoti mīļu kaķīti!

Laba seksuālā saderība ar šādām zīmēm: Skorpions, Strēlnieks, Auns, Lauva.

JAUNAVA

Jaunavai ļoti svarīgi ir pieskārieni. Ja flirta laikā it kā nejauši satversi Jaunavu aiz rokas, viņa būs tavējā… Seksā Jaunava ir ļoti jutekliska. Bauda ir garantēta gan pašai Jaunavai, gan viņas partnerim.

Laba seksuālā saderība ar šādām zīmēm: Vērsis, Svari, Zivis, Mežāzis.

SVARI

Viena no izsmalcinātākajām seksa zīmēm ar izcilu gaumi un delikātu jūtīgumu. Sekss ar Svariem nav tikai fiziska nodarbe. Tā ir bauda arī emocionāli un garīgi. Svari dievina flirtu un viņiem ļoti svarīga ir priekšspēle. Mēdz svārstīties par labi ilgtermiņa attiecībām vai gadījumu sakariem, tāpēc nereti var nodzīvot gadiem ilgi, tā arī neuzdrošinoties savas attiecības noformēt oficiāli.

Laba seksuālā saderība ar šādām zīmēm: Auns, Dvīņi, Lauva, Strēlnieks.

SKORPIONS

Kaislīgs, ārkārtīgi seksīgs un iekāres pilns, Skorpions mīl nelielu izrādi guļamistabā un neiebilst pret pakļaušanas spēlītēm ar varu un kontroli. Spēcīgas iekāres un emociju dēļ bieži vien netiek galā ar savām vēlmēm.

Laba seksuālā saderība ar šādām zīmēm: Vērsis, Lauva, Skorpions, Zivis.

Foto: pixabay.com