Hendriks Ilvess publiski dalās priekā par dēla Hansa piedzimšanu | vissirlabi.lv

Hendriks Ilvess publiski dalās priekā par dēla Hansa piedzimšanu

Priecīgus jaunumus pirmdienas, 28. novembra, vakarā izziņojis bijušais Igaunijas prezidents Tomass Hendriks Ilvess. Viņa un Latvijas Aizsardzības ministrijas ierēdnes Ievas ģimeni papildinājis dēliņš, kuram dots vārds Hanss Hendriks.
Par šo priecīgo notikumu savā facebook.com kontā vakar publiski dalījās pats Hendriks Ilvess:
“Mūsu ģimene ir prieka pilna, jo šorīt pasaulē nācis Hans Hendriks Ilvess, kas piedzima šorīt. Mammai un bērniņam viss ir labi. Esam laimīgi dalīties priekā ar mūsu ģimeni un tuvākajiem draugiem”.

Savu paziņojumu bijušais Igaunijas prezidents ierakstījis angļu un igauņu valodās.
“Our family is filled with joy to welcome Hans Hendrik Ilves, born early this morning. Mother and child are doing well and are happy to share our joy with our families and close friends.
Oleme väga rõõmsad, et meie perre sündis täna varahommikul Hans Hendrik Ilves. Ema ja laps on hea tervise juures ning jagavad meie rõõmu me perede ja lähemate sõpradega”.

Kā vēsta Latvijas sabiedrisko mediju portāls lsm.lv, 62 gadus vecajam Ilvesam no pirmās laulības ar amerikāņu psiholoģi Meriju Buloku ir 1987.gadā dzimis dēls Lūkass Kristjans un meita Jūlija, kas dzimusi 1992.gadā. Igaunijas prezidentam ir arī 2003.gadā dzimusi meita Kadri, kuras māte ir viņa otrā sieva Evelīna Ilvesa.

38 gadus vecajai Ievai Ilvesai ir dēls Ralfs Jānis un meita Izabella.

Foto: ekrānšāviņš no Ievas Ilvess facebook konta