kas-ir-kunilings-un-ka-to-veikt

Kas ir kunilings un kā to veikt?

Desmit interesanti fakti par kunilingu jeb orālo seksu, ko vīrietis veic sievietei.

  1. Kunilings ir orālā seksa veids, kurā tiek kairināti sievietes ārējie dzimumorgāni (klitors, citas vulvas vai maksts daļas) ar muti, lūpām, mēli. Klitors ir seksuāli jutīgākā sievietes dzimumorgānu daļa, un tā stimulācija var izraisīt orgasmu. 
  2. Kunilingu var izpildīt kā priekšspēli pirms citām seksuālajām aktivitātēm, piemēram, dzimumakta vai anālā seksa, vai kā atsevišķu erotisku un fiziski intīmu aktu. Taču pārsteidzošā kārtā pašas sievietes pret kunilingu nereti izturas noraidošāk kā vīrieši. 
  3. Lielākā daļa vīriešu kunilingu uzskata par visnotaļ pieņemamu un pat vēlamu seksa sastāvdaļu.
  4. Sievietei var būt nepatīkami, ja vīrietim ir pagari un asi bārdas rugāji. Savukārt maiga, divu dienu bārdiņa, tieši otrādi – var radīt ļoti patīkamas sajūtas sievietes intīmajā apvidū. 
  5. Ne vienmēr kunilinga laikā tiek sasniegts orgasms, taču klitora glāsti ar mēli ir patīkami paši par sevi.
  6. Ja sieviete pirms mīlēšanās bijusi dušā, nav jābaidās, ka vīrietis kunilinga laikā varētu sajust kaut ko sliktu. Tieši otrādi, daudzi vīrieši dievina šo sievietes smaržu. 
  7. Kunilingu un orālo seksu vīrietim iespējams veikt paralēli, šo pozu sauc “69”.

  8. Kunilinga laikā ir iespējams gūt kādu no seksuāli transmisīvajām slimībām, taču risks ir daudz mazāks nekā dzimumakta vai anālā seksa laikā.
  9. Orālais sekss bieži tiek uzskatīts par tabu, taču lielākajā daļa valstu nepastāv likumi, kas aizliegtu to.
  10. Vārds “kunilings” cēlies no latīņu valodas vārda: cunnilingus, kas savukārt cēlies no cunnus — ‘sievietes ārējie dzimumorgāni’, lingere — ‘laizīt’)

Raksta tapšanā izmantota informācija no wikipedia.org
Foto: pixabay.com