Ko sagaidīt no 2017. – Gaiļa gada? Horoskops gadam katrai zīmei | vissirlabi.lv

Ko sagaidīt no 2017. – Gaiļa gada? Horoskops gadam katrai zīmei

  1. gads ienāk Ugunīgā Gaiļa zīmē. Tas nesīs drosmi un aktīvu darbošanos, pārliecību un loģisku domāšanu un rīcību. Gaiļa gadā tiks apsvērti visi „par”un „pret”, līdz ar to tiks pieņemti strikti, bet labumu nesoši lēmumu.
    Gaiļa gads nesākas tieši 1. janvārī, bet gan pēc pirmā jaunmēness dienas saullēkta Ūdensvīra zīmē. 2017. gadā tas notiks 28. janvārī.

AUNS
Šajā gadā Auniem veiksies, palīdzība un atbalsts vienmēr nāks īstajā brīdī. Auni nebaidīsies pieņemt svarīgus lēmumus un nebaidīsies no būtiskām pārmaiņām dzīvē. Tiesa, tas nozīmē, ka Auniem šis gads liks pārvarēt pašiem sevi, pārmaiņu priekšā atteikties no novecojušām uzvedības normām, pieradumiem. Auniem būs jāmācās dzīvot „šeit un tagad”, atsakoties no pagātnes nastām. Aktīvi darbojieties un esiet gatavi jauniem atklājumiem un pārmaiņām. Tas attiecas gan uz personīgo dzīvi, attiecībām, gan uz sabiedrisko dzīvi un darbu.

VĒRSIS
2016. gads daudziem Vēršiem bija visnotaļ pozitīvs un labvēlīgs gads – tas turpināsies arī 2017. gadā. No Vēršiem tiek gaidīta vien spēja koncentrēties un būt gataviem strādāt, jo 2017. gadā Vēršus sagaida profesionālā un karjeras izaugsme. Jūs būsiet radoši, taču, lai sasniegtu iecerētos mērķus – būs jāpiepūlas. Šīs pūles nesīs auglīgus rezultātus. Arī veselības ziņā 2017. gads jums būs labvēlīgs – galvenais uzturiet emocionālo līdzsvaru, lietojiet veselīgu pārtiku un ievērojiet režīmu. Finanšu jautājumos gan esiet uzmanīgi – pirms ņemt kredītu vai ieguldīt līdzekļus noteikti pakonsultējieties ar speciālistu. Attiecību jomā esiet gatavi arī grūtiem brīžiem, taču neaizmirstiet, ka jebkuras problēmas atrisinājums ir cēlonis tālākai attīstībai!

DVĪŅI
2017. gadā Dvīņiem būs jāsakaras ar zaudējumiem un no daudzām lietām nāksies atteikties. Tas iemācīs Dvīņus kļūt pateicīgiem un samierināties ar notiekošo. Taču 2017. gads Dvīņiem nesīs arī daudz prieka, ļaus izbaudīt dzīvi, mīlestību un laimi. Tādēļ – mīliet, radiet, mainieties, atsakieties no sarūsējušiem stereotipiem! Veselības ziņā – sargiet aknas, izvairieties no traumām, nodarbojieties ar sportu un veselīgu dzīvesveidu!

VĒZIS
Vēžiem 2017. gads solās būt mierīgs un nesīs teju nepamanāmas pārmaiņas. Var gadīties neliela vilšanās attiecībās vai sabiedriskajā dzīvē, taču Vēži būs gana stipri, lai visu to pārvarētu un padarītu vēl labāku. Attiecību jomā 2017. gads Vēžiem būs ļoti labvēlīgs. Iespējams, kāds no jums iestūrēs laulības ostā vai sagaidīs ģimenes pieaugumu. Tiem, kuriem nav oficiālu attiecību – šis ir īstais laiks saņemt drosmi un lūgt mīļotā cilvēka roku! Veselības ziņā – ieklausieties, ko jums saka ķermenis. Nepārspīlējiet ar alkoholu un zālēm – sargiet savu kuņģi.

LAUVA
Lauvām šajā gadā būs mazāk izvēles iespēju, līdz ar to pieaugs pienākumi un atbildība. No tā nevajag baidīties, bet apdomīgi un soli pa solim risināt visas problēmas. Darba ziņā gads būs labvēlīgs – nesīs ienākumus un izaugsmi. Attiecību jomā Lauvas var sagaidīt košas un oriģinālas idejas. Galvenais – izmantojiet visas iespējas, ko jums sniegs dzīve – arī tad, ja attiecības sagrīļosies, ziniet – tas ir pārejoši un izturēs visus pārbaudījumus! Savukārt, viss, kas jūsu dzīvē ir mazsvarīgs, pazudīs uz neatgriešanos. Veselības ziņā – ieteicams iziet masāžas kursu un nodarboties ar regulāru vingrošanu.

JAUNAVA
Jaunavām šis būs ļoti nozīmīgs gads, kas nesīs daudz jaunu iespēju. Notikumiem bagāta būs finsiālā sfēra, tāpēc – ja jau sen domājat mainīt darbu vai dzīvesveidu, tad 2017. gads tam ir vispiemērotākais. Attiecību jomā jārēķinās ar dažādām problēmām, kas prasīs, lai Jaunava pieņem lēmumu un attiecīgu rīcību. Iespējams, nāksies pārvērtēt savu vērtību skalu un paskatīties uz partneri no malas. Centieties nepakļauties ilūzijām, meliem, realitātes izkropļošanai gan personīgajā, gan sabiedriskajā dzīvē. Jūsu racionālā domāšana ir gana spēcīga, lai tiktu galā ar visiem viltvāržiem. Galvenais – sākt laikus domāt. Veselības ziņā gads būs labvēlīgs. Ja izdomāsiet atmest kaitīgos ieradumus, jums tas izdosies.

SVARI
Svariem 2017. gads nesīs visas iespējas būt laimīgiem. Reizēm priekš pilnas laimes pat nevajadzēs iemeslu, jo optimisms un dzīvesprieks jūs pavadīs visa gada garumā. Galvenais ieteikums – pārāk neaizraujieties, jo šis ir jūsu „zelta laiks”, kas paver iespēju spret milzu soļus gan privātajā, gan sabiedriskajā dzīvē. Ja spēsiet sevi ik pa laikam piebremzēt, tad 2017. gads kļūs par vienu no košākajiem jūsu dzīvē. Kas attiecas uz darba dzīvi – viss atkarīgs no jūsu pūlēm un pieredzes, tādēļ nekad neatsakieties no profesionālās izaugsmes iespējām. Veselības ziņā – ieteicams darīt visu, lai atmestu kaitīgos ieradumus – t.sk. – ierobežot alkohola lietošanu.

SKORPIONS
Skorpionu dzīvē 2017. gads nesīs pārmaiņas ģimenes un karjeras jomās. Visu profesiju pārstāvji šajā gadā sajutīs gan atbalstu no kolēģu puses, gan arī iedvesmu profesionālajai izaugsmei. Jūs būsiet gatavi meklēt jaunas iespējas un jūs gaidīs panākumi. Arī privātajā dzīvē attiecības uzlabosies un sasniegs jaunu – daudz stiprāku līmeni. Tas Skorpionos radīs optimismu un ticību saviem spēkiem. Kas attiecas uz veselību – ieteicams izvairīties no stresa un sargāt savu nervu sistēmu. Neizaiciniet likteni un ievērojiet drošības noteikumus – tā jūs spēsiet sevi pasargāt no traumām.

STRĒLNIEKS
Strēlnieku dzīvē turpināsies savas dzīves sakārtošanas un mērķu sasniegšanas meklējumi. 2017. gadā jums talkā nāks tuvinieki, draugi un domubiedri. Tieši pateicoties viņiem gada otrajā pusē jūs spēsiet realizēt savus projektus un sasniegt mērķus, kas, savukārt, pavērs jums arvien jaunas iespējas.  Ja būsiet centīgs, jūs gaida ceļojums, kas  nesīs labu mācību. Mīlestības jautājumos 2017. gads jums dos pilnīgu brīvību – viss, ko vēlēsieties, piepildīsies. Galvenais, lai šīs vēlmes būtu patiesas. Ja gada nogalē sajutīsiet pesimismu, ziniet – tas ir laiks, kas vienkārši jāpārdzīvo. Rakstiet dienasgrāmatu un centieties neļauties drūmajām domām.

MEŽĀZIS
Ja iepriekšējos gados būsiet cītīgi strādājuši, tad 2017. gads nesīs uzvaras un atzinību. Tomēr kopumā Mežāžiem šajā gadā ieteicams pievērsties meditācijai un pārdomām. Atmetiet visu lieko, kas traucē jums pilnvērtīgi dzīvot. Tas attiecas arī uz sirdslietām – ja jūtat, ka attiecības ir kļuvušas par nastu, pārtrauciet tās, citādi varat iedzīvoties nopietnās veselības problēmās. Turklāt veco, neproduktīvo attiecību izbeigšana dos vietu jaunām un nebijušām izjūtām. Līdzīgi ieteikumi arī veselības jomā – atsakieties no fiziskas pārpūles, atrodiet laiku jogas nodarbībām un nežēlojieties par dzīvi!

ŪDENSVĪRS
2017. gads Ūdensvīriem būs pārmaiņu gads. No tām nevajag baidīties, jo pārmaiņas – tas nav pasaules gals. Pārmaiņas bieži uztver negatīvi, galvenokārt tāpēc, ka cilvēki tām nav gatavi. Tādēļ Ūdensvīriem ieteicams būt pacietīgiem un ar apdomu pieņemt visu notiekošo – gan darbā, gan mājās un attiecībās ar mīļoto cilvēku. Savukārt, draugu un paziņu lokā var parādīties nelabvēlis, tādēļ esiet uzmanīgi un rūpīgi pārdomājiet, kam uzticēt savas idejas. Veselības ziņā – sargiet redzi, nervus un sevi. Atrodiet laiku meditācijai un mieram, kā arī vairāk nodarbojieties ar intelektuālām un garīgām lietām.

ZIVIS
Zivīm 2017. gadā nebūs laika nodoties sapņošanai, jo lielākoties Zivis būs līdz ausīm iegrimušas darbos un domās par sava materiālā stāvokļa uzlabošanu. Reizēs, kad būs ļoti grūti, ziniet – pieliktās pūles nesīs augļus. Visus dzīves nestos šķēršļus uztveriet kā jūsu pacietības pārbaudījumu, esiet pārliecināti un drosmīgi, jo gada beigās pats brīnīsieties par saviem panākumiem! Finanšu darījumos – šis ir viens no labvēlīgākajiem gadiem, kas palīdzēs jums sasniegt iecerētos mērķus. Sākot ar pavasari, uzlabosies arī jūsu kopējais veselības stāvoklis un stiprināsies imunitāte.