Kurai horoskopa zīmei visvairāk garšo alkohols? | vissirlabi.lv

Kurai horoskopa zīmei visvairāk garšo alkohols?

Mežāzim svarīga ir cena

Mežāzim svarīgākais ir tas, kā viņš ierodas ballītē, tāpēc negaidiet, ka Mežāzis jūs pagodinās ar savu klātbūtni, ja viņam nebūs jaunākās sezonas kolekcijas apģērbs. Tāpat Mežāzim ir svarīgi, lai alkohols, ko viņš lieto ir kvalitatīvs. Labāk, lai tas ir dārgs konjaks reizi pusgadā, nevis lēts aliņš katru nedēļas nogali! Un nereti tieši cena arī ir galvenais kritērijs pēc kura Mežāzis izvēlas vakara dzērienu. 

Ballītes šoferis – Ūdensvīrs

Ūdensvīri un dzeršana ne īpaši labi sader kopā. Viņiem ir izteikta tendence zināt visu par visu un dzērumā šī īpašība kļūst apkārtējiem neizturama. Tāpēc Ūdensvīri ir labākie ballītes šoferi. Turklāt viņiem tīri labi patīk palikt skaidrā, lai izvilinātu noslēpumus no pārējiem, kas ir iereibuši.

Zivīm no alkohola labāk izvairīties

Glāze vīna pie vakariņām tas nebūs par Zivīm. Šī ir viena no tām horoskopa zīmēm, kurai ir liels atkarības risks. Taču liels pluss ir tas, ka Zivis arī bez alkohola prot lieliski izklaidēties un ir brīnišķīgi sarunu biedri. 

Auni neprot apstāties

Impulsīvajiem Auniem patīk ballītes, un dažreiz viņi nesaprot, kad jāapstājas. Viņu sāncensīgā daba padara viņus nespējīgus atteikties no sacensībām, kurās mēriņi jādzer uz laiku. Iedzerot auni kļūst dikti jautri un viegli ļaujas flirtam. Aunu piedzirdīšana esot labs veids, kā panākt no viņa to, ko vēlies, ja citas metodes izgāžas.

Vērsis zina savu mēru

Vērsis nav atturībnieks, taču zina savu mēru. Un zina arī, ka tad, ja pāršaus pār strīpu, nākamajā dienā to rūgti nāksies nožēlot. Ja ballītē Vērsim gadījies iedzert par daudz, viņš kļūst koķets, flirtē ar dāmām, stāsta nepiedienīgus jokus un var arī uzkāpt padejot uz galda! Tāpēc Vēži dzer reti. Bet, ja nu tomēr kāja paslīdējusi, jautrība ir garantēta!

Dvīņu uzvedību alkohols nemaina

Dvīņu pretrunīgā daba dažkārt liek domāt, ka viņi ir iereibuši arī tad, ja alkohola smaka viņiem nav pat tuvu bijusi. Tāpat dvīņi spēj būt lieliski sarunas biedri arī tad, kad ir jau krietni apreibuši un runāt tik ilgi, kamēr aizmieg turpat pie galda.  

Vīna un alus baudītājs – Vēzis

Vēzim svarīgāk par piedzeršanos ir dzīves baudīšana. Viņiem patīk baudīt glāzi vīna vai kausu alus pie vakariņām. Un Vēzis noteikti pievērsīs uzmanību, vai sarkanvīns pasniegts sarkanā vīna glāzē!  

Ballīšu Lauva

Tieši ballītēs atklāja īstā Lauvas daba. Viņiem patīk iedzert un padejot, kas viņiem arī ļoti labi padodas. Iedzerot Lauvas sirds kļūst plaša, un viņš savu uzmanību grib veltīt pēc iespējas vairākām simpātijām. Tomēr arī dzērumā Lauva kontrolē savas robežas. 

Bīstieties iereibušas Jaunavas

Godīgā un kārtīgā Jaunava dziļi nicina un nosoda dzeršanu, un, protams, arī pati šampanieša glāzi parasti tikai pieliek pie lūpām. Bet, ja nu gadījumā kaut kas noiet greizi un Jaunavai gadās iereibt, viņa kļūst nevaldāma un virspusē parādās viss, ko Jaunava tik cītīgi un apzinīgi pūlējusies noslēpt arī pati no sevis. 

Svari ir uzdzīvotāji

Sabiedriskajiem Svariem patīk ballītes, saviesīgas sarunas un alkohols. Visbiežāk alkohols Svarus atraisa vēl vairāk un viņi kļūst par īstu sabiedrības dvēseli. Reibumā Svari “visus mīl”, bet, kad kļūst garlaicīgi var kļūt par iniciatoriem dažādām trakulībām, arī dažādu noteikumu pārkāpšanai! Tāpēc reizēm alkohols var būt arī pamudinātājs Svaru neuzticībai. 

Skorpions visu atceras

Skorpioni var izdzert ļoti daudz. Šī iemesla dēļ viņiem ir risks pat nepamanīt, kā pamazām Skorpioni pārtop par sadzīves alkoholiķiem. Jo tieši pudelē Skorpioni mēdz meklēt glābiņu krīzes situācijās. Taču vienu gan ņem vērā lai arī cik Skorpions būtu izdzēris, nākamajā dienā viņš visu atceras!

Neuzticies Strēlniekam

Alkohola ietekmē Strēlnieki kļūst neticami runīgi un vaļsirdīgi, tāpēc pat acis nepamirkšķinot var izpļāpāt visus savus un citu noslēpumus. Mēdz iekrist galējībās vai nu nedzer nemaz vai arī dara to daudz un bieži.