Mīlestības horoskops no 25.11. līdz 2.12.2016 | vissirlabi.lv

Mīlestības horoskops no 25.11. līdz 2.12.2016

Auns
Sākot ar 25. novembri, Auns nebūs noskaņojies uz flirtēšanu, drīzāk meklēs nopietnu sarunu biedru. Brīvdienās Aunam romantiskas dzirkstis var izraisīt sarunas par mākslu, teātri, kino. Jaunās nedēļas sākumā lielāku uzmanību nāksies pievērst mīļotā cilvēka vajadzībām, sagādājot kādu patīkamu un romantisku pārsteigumu. Nedēļas vidū – izvairieties no konfliktiem. Vislabākais paņēmiens – saglabāt mieru un humora izjūtu. Savukārt, ceturtdien un piektdien attiecību jomā būs jāizvērtē visi „par””un „pret”, jo mīļotais cilvēks liks Aunam gan priecāties, gan arī vilties. Tādēļ ieteicams visam pievērsties vēsu prātu un neļaut vaļu emocijām.

Vērsis
Šīs nedēļas nogalē Vērsis aizdomāsies par to, ka savai privātajai dzīvei viņš pievelk noteikta tipa cilvēkus, kuri pašam Vērsim īsti nav pa prātam. Taču situācija var izrādīties pavisam vienkārša – Vērša ideālais partneris atrodas acu priekšā! Nedēļas sākumā ieteicams neslēpt no partnera savas vēlmes, jo viss iecerētais var īstenoties. Savukārt – trešdien Vērsis burtiski pārvērtīsies burvīgā mīlestības virpulī, būs romantiski noskaņots un tie, kuriem ir partneris – var sagaidīt romantisku vakaru. Pēc romantiskā lidojuma Vērsis paliks domīgāks un jau ceturtdien sāks aizdomāties par to, kas traucē attiecībām, bet 2. decembrī zvaigznes iesaka Vērsim paļauties uz savu iekšējo intuīciju, jo tieši tā pateiks priekšā, ko īsti vēlas mīļotais cilvēks.

Dvīņi
Piektdien Dvīņiem ieteicams nolikt pie malas darbus un ļauties romantiskai nedēļas nogalei, kura solās būt koķeta, pilna viegla flirta un mazliet liderīga! Rūpes pie malas, ļaujieties priekam un kopā ar mīļoto izbaudiet brīvdienas! Nedēļas sākumā atcerieties – viena galva ir gudra, bet divas – gudrākas, tāpēc nepieņemiet nopietnus lēmumus vienatnē. Trešdien Dvīņiem gaidāms ideāli pozitīvs noskaņojums – dalieties ar mīļoto cilvēku, un jūs kopā  sajutīsiet prieku un jautrību. Saglabājiet šo sajūtu arī ceturtdien, jo šajā dienā Dvīņi vēlēsies būt iekārojami un spēs savaldzināt savu iecerēto. Nākamo piektdienu centieties pavadīt mīļotā sabiedrībā, jo iespējams, ka mīlestības šūpoles jūs uzšūpos līdz mākoņiem!

Vēzis
Nedēļas nogalē, sākot jau ar piektdienu, Vēzis būs noskaņots nopietni. Tā vien vēlēsies noskaidrot – kurp ved attiecības ar mīļoto, ķidāt un analizēt partneri, izrunāt neizrunātās lietas. Nedēļas sākumā ieteicams kopā ar partneri padomāt par finansēm un risināt materiālas dabas jautājumus. Trešdien Vēzis attiecībās būs noskaņots draudzīgi, romantisko stīgu atstājot turpmākajām dienām. Tas ir labi – jo reizēm drauga plecs attiecībās nenāk par sliktu. Decembra pirmajās dienās Vēzis jutīsies kā šupolēs – te no laimes  lidināsies debesīs, te – iegrims apātijā, ļaujot attiecībām ritēt savu gaitu. Apātijai ļauties nevajag – jo vairāk Vērsis centīsies to pārvarēt, jo lielāka iespēja saņemt no mīļotā priecīgu pārsteigumu!

Lauva
Šīs nedēļas nogalē Lauvām ieteicams padomāt par karmu – visa notiekošā cēloņiem un sekām, jo īpaši attiecību jomā. Ja Lauva vēlas savās attiecībās ko mainīt, jāielāgo viens – vispirms jāsāk mainīt sevi, nevis otru. Nedēļas sākumā Lauvām jābūt īpaši vērīgiem pret mīļoto – iespējams, ka viņam ir nepieciešama palīdzība, ko var sniegt tikai Lauva. Nedēļas vidū, tiem, kuriem nav partnera – parādīsies iespēja satikt savu sapņu Princi vai Princesi! Mīlestība no pirmā skatiena un – Lauva ieraudzīs savā priekšā stāvam to īsto, vienīgo! Savukārt ceturtdien Lauvām ieteicams domāt reāli, jo būs vēlēsanās izdarīt vairāk, nekā ir pa spēkam. Tas var radīt robu attiecībās ar mīļoto. 2. decembrī Lauva ļausies filosofiskam noskaņojumam un tā vien vēlēsies ar  mīļoto pārrunāt dzīves un – jo īpaši – attiecību – jēgas jautājumus.

Jaunava
25. novembris ir diena, kad jaunavām pietiks ar vienu mazu solīti, lai attiecības ar mīļoto cilvēku nonāktu jaunā līmenī. Zvaigznes rāda, ka Jaunava un viņas iecerētais jau  sen ir gatavi nostiprināt savas attiecības un, iespējams, pieņemt lēmumu par ģimenes izveidošanu vai – paplašināšanu. Tādēļ nedēļas nogalē Jaunavām ieteicams pārdomāt savu vērtību skalu, dzīves plānus un mērķus. Mīļotais cilvēks gaidīs no Jaunavas iniciatīvu, tāpēc rīkojieties droši! Taču nedēļas pirmajās dienās Jaunavām attiecībās jābūt uzmanīgām un savas jūtas nedaudz jāpievalda, citādi mīļotais var sajusties neērti. Savukārt decembra sākumā Jaunavām, iespējams, nāksies krietni nopūlēties, lai pievērstu sev mīļotā cilvēka uzmanību. Tādēļ ieteicams atklāti izrunāties un noskaidrot visus jautājumus, kas satrauc Jaunavas prātu un sirdi.

Svari
Nedēļas nogalē Svariem jābūt gataviem, ka attiecības ar mīļoto cilvēku var sabojāt savtīgas intereses. Pievērsiet uzmanību tam, ko vēlas partneris un ieklausieties viņa jūtās. Nedēļas sākumā Svari vēlēsies pabūt vienatnē ar savām domām, pat ja attiecībās ar mīļoto viss ir kārtībā. Mirklis vientulības nāks Svariem par labu un jau nedēļas vidū kopā ar partneri izbaudīsiet romantisku jūtu uzplūdu. Savukārt tiem Svariem, kuriem nav partnera – nedēļas vidū var gadīties satikt nozīmīgu cilvēku, iespējams – nopietnām attiecībām. Sākot ar ceturtdienu, Svari attiecībās ar mīļoto jutīsies izlēmīgi un pārliecināti un jau nākamajā dienā būs gatavi darīt visu, lai uzlabotu attiecību kvalitāti.

Skorpions
Brīvdienās Skorpionam ieteicams ļaut vaļu optismam un priekam, jo liktens var piespēlēt kādus patīkamus brīžus un notikumus mīlestības lauciņā, un tieši Skorpions izrādīsies pats savu attiecību scenārija autors. Nedēļas sākumā izbaudiet uzmanību, ko jums sniedz pretējā dzimuma pārstāvji! Skorpioni būs noslēpumaini apburoši un tas var nest augļus attiecībās ar mīļoto cilvēku. Nedēļas vidū Skorpioni sajutīs, ka attiecībām ir nepieciešama jaunas vēsmas, tādēļ ieteicams darīt visu, lai radītu mīlestības, uzticības un brīvības piepildītu atmosfēru. Skorpionam un viņa partberim ieteicams biežāk vienam otru patīkami pārsteigt! Savukārt nedēļas otrajā pusē Skorpioni sajutīs nogurumu. Viņu vienmēr valdošā daba teiks priekšā, ka pienācis laiks nodot iniciatīvu iemīļotā cilvēka rokās. Un re – 2. decembrī, iespējams, mīļotais tiešām patīkami pārsteigs Skorpionu!

Strēlnieks
Novembra pēdējā piektdiena ir īstā diena, kad Strēlniekiem attiecībās ar iemīļoto ir jāpastāv par savu viedokli. Nedrīkst baidīties – tas attiecības tikai uzlabos, jo mīļotais ieklausīsies un sadzirdēs! Tādēļ brīvdienas Strēlniekam solās būt atklātības un uzticības pilnas. Nedēļas sākumā Strēlniekam ieteicams būt godīgam pašam pret sevi un savu mīļoto cilvēku. Ja kaut kas nav labi – tas ir jāizrunā un jāmeklē risinājums, pretējā gadījumā var rasties nopietns drauds attiecību nākotnei. Nedēļas vidū Strēlnieks sajutīs pamatīgu enerģijas pieplūdumu un spers attiecību jomā tādus soļus, ko līdz šim ir baidījies darīt. Decembra sākumā Strēlnieku neliks mierā jautājums – ko vēl varētu izdarīt, lai nostiprinātu un uzlabotu attiecības ar iemīļoto. Atrsinājums atnāks pats no sevis – atliek vien kopā izbaudīt romantisku vakaru!

Mežāzis
25. novembrī Mežāzim ieteicams pārvarēt savas bailes un pārsteigumu gaidīšanu no iemīļotā cilvēka. Ir laiks rīkoties, jo tieši rīcība ir ceļš uz Mežāža laimi. Ja brīvdienās Mežāzis ļausies savām šaubām un skumjām – tas var rūgti beigties. Tā kā – sestdien un svētdien – pārvariet sevi un sagādājiet mīļotajam patīkamus brīžus, jo tieši tas stiprinās jūsu attiecības. Jaunās nedēļas sākumā zvaigznes parādīs Mežāzim ceļu, kā kļūt par savas privātās dzīves režisoru. Ikdienas rutīna pārvērtīsies par visromantiskākajām sajūtām Mežāža dzīvē. Nedēļas vidū Mežāzis sapratīs, ka droši var paļauties un uzticēties sava iemīļotā cilvēka plecam. Tas nesīs drošības sajūtu un daudzas problēmas mīlas lauciņā izzudīs pašas no sevis.  Decembra pirmajās dienās Mežāzis aizdomāsies par to, kas tad īsti nepieciešams pilnai laimei? Varbūt kaut kas jāmaina pašam sevī?

Ūdensvīrs
Šīs nedēļas nogalē Ūdensvīrs var negaidīti sajust sevī greizsirdību, jo pārāk daudz domās par sava iemīļotā cilvēka iepriekšējām attiecībām. Lai neizbojātu brīvdienas, Ūdensvīram jāatceras, ka pagātne ir pagātne, un arī pats Ūdensvīrs nav bez grēka. Pateicoties pagātnes kļūdām mīlas lauciņā, Ūdensvīrs un viņa iemīļotais cilvēks ir viens otru atraduši. Šis secinājums ir jānovērtē! Nedēļas sākumā Ūdensvīram ieteicams padomāt – kas īsti viņu attiecībās neapmierina un kā to varētu mainīt. Kad Ūdensvīrs to sapratīs, pavērsies ceļš gan jaunam posmam esošajās attiecībās, gan jaunām sajūtām un mīlestībai. Nedēļas vidū un decembra pirmajās dienās Ūdensvīrs būs noskaņots kareivīgi – visu vai neko! Iespējams, būs jāpieņem kāds grūts lēmums, tāpēc ieteicams vispirms visu kārtīgi pārdomāt un tikai tad – rīkoties. Izvēloties šādu pieeju, 2. decembrī Ūdensvīru var sagaidīt patīkams un ļoti romantisks vakars!

Zivs
Jau 25. novembrī zvaigznes iesaka Zivīm padomāt par to, kāpēc viņas reizēm attiecībās nespēj būt patiesas. Vai tiešām Zivis domā, ka viņu iecerētais nespēj viņas mīlēt tādas, kādas viņas ir? Kāpēc reizēm gribas izlikties par kādu citu? Tādēļ brīvdienās ieteicams nomest masku un parādīt savam iemīļotajam cilvēkam savu patieso seju – pat ja tā nav ideāla, toties  – patiesa un godīga. Nedēļas sākumā  Zivis darīs visu, lai ar savu iemīļoto atrastu kopīgu valodu, neskatoties uz esošajām domstarpībām. Tas nesīs panākumus un stiprinās jūtas.  Brīvās Zivis nedēļas vidū var sagaidīt uzmanību no pretējā dzimuma pārstāvjiem, iespējams – uzradīsies pielūdzējs. Vai sākt attiecības ar šo cilvēku – tas Zivīm pašām jāizvērtē. Savukārt decembra pirmajās dienās Zivīm tā vien gribēsies izlaist tvaiku un sakrājušos rūgtumu. Tas noteikti ir jādara, jo citādi mīlas lauciņš var sākt šūpoties un iemīļotais cilvēks – atsvešināties.