Tests – ko par jums saka jūsu stāja? | vissirlabi.lv

Tests – ko par jums saka jūsu stāja?

Cilvēka stāja ir arī viņa rakstura spogulis. Atrodiet kādu foto, kur jūs esat redzams brīvi stāvot, un apskatiet, kā saliktas jūsu kājas. Tālāk lasiet, par ko tas liecina!

Kājas saliktas cieši kopā – kā ierindā.
Jūs esat precīzs un centīgs cilvēks. Jums patīk padarīt visu līdz galam un uzņemties atbildību arī par grūtiem uzdevumiem. Jūs nekurnat un nemēdzat sūdzēties.  Tomēr reizēm jums problēmas sagādā saprašanās ar draugiem, jo viņi uzskata, ka esat vientuļnieks, lai gan patiesībā esat uzticams un jauks cilvēks. Jūs savus draugus  nekad nepievilsiet un nenodosiet.

Kājas plati, viena kāja saliekta celī.
Jūs esat ļoti aktīvs cilvēks. Nepatiet ne mirklis, kad jūs kaut ko jaunu neizdomājat vai neierosiniet. Un jums ļoti nepatīk, ja citi jums atsaka. Jums patīk kontrolēt situāciju un analizēt attiecības. Jūs veiksmīgi mākat izvairīties no nepatikšanām, taču jūsu kolēģi, draugi un paziņas mēdz būt neapmierināti ar to, ka jūs nepārtraukti maināt savas domas. Arī par to, kas ir un kas nav jūsu draugi.

Kājas plati, purngali izvērsti uz āru.
Jums ir ļoti stingrs un spēcīgs raksturs. Jūs varat kā īlens izurbties cauri visbiezākajai sienai un gāzt kalnu kalnus! Tomēr – tikpat prasīgs jūs esat arī pret saviem apkārtējiem cilvēkiem un reizēm nevarat saprast, ka ne visi spēj jūsu prasības izpildīt. Var gadīties, ka tieši tāpēc jūs ne visai mīl, lai gan grūtā mirklī uz jums tomēr paļaujas.

Kājas krustā, reizēm mēdzat atspiesties pret sienu.
Jūs esat samērā azartisks cilvēks. Jums patīk spēlēties gan ar citiem cilvēkiem, gan ar sevi.Jums ir klusi, godkārīgi plāni, par kuriem jūs nemēdzat visiem stāstīt.  Dažkārt, lai iegūtu iecerēto, jūs rīkojaties pārgalvīgi un nebaidāties pat zaudēt draugus. Apkārtējie cilvēki jūs reizēm nespēj saprast, un no jums var arī baidīties.

 

Foto: pixabay.com