Viens vārds | kas precīzi raksturo Tavu horoskopa zīmi! | vissirlabi.lv

Viens vārds, kas precīzi raksturo Tavu horoskopa zīmi!

Katras horoskopa zīmes raksturojums vienā vārdā. Kā punkts uz „i”!

AUNS – „LABĀKAIS”
Auniem vienmēr paticis, ka viņus uzskata par labākajiem, tāpēc vārds „labākais” viņu sarunvalodā ir ļoti bieži sastopams. Auns nelaiž garām nevienu iespēju pielietot šo vārdu – „Šis ir labākais restorāns pilsētā!”, „Draugi, šī labākā pica pasaulē, nogaršojiet!” Ja vēlaties savu Aunu iepriecināt, pēc iespējas biežāk sakiet, ka viņš ir labākais no labākajiem!

LAUVA – „VIENREIZĒJS”
Lauvām tīk domāt, ka viņi ir unikāli un vienreizēji labi cilvēki. Sava mīļotā cilvēka acīs Lauvai jābūt īpaši vienreizējam, tāpēc neiedomājieties viņu salīdzināt, piemēram, ar Aunu. Vispār – pat ne ar Holivudas zvaigzni! Skandāls uz līdzenas vietas! Lauvas mīl atstāt iespaidu uz cilvēkiem, bet pretī gaida no viņiem apbrīna pilnus skatienus, pakļaušanos un ovācijas.

JAUNAVA – „PAREIZS”
Jaunavām svarīgi vienmēr visu izdarīt pareizi, ievērot noteikumus un nepārkāpt vispārpieņemtās normas. Jaunavas ne par ko nešķērsos ielu pie sarkanās gaismas, bet pacietīgi gaidīs līdz iedegsies zaļā. Pat ja tuvumā nav manāma ne mazākā dvēselīte. Jaunavas visu ieplāno savlaicīgi, lai nebūtu negaidītu pārsteigumu. Jaunavas parasti ir teicamnieces un ļoti labas saimnieces.

VĒRSIS – „UZTICAMS”
Vērši ļoti mīl uzticamas un labi pārbaudītas lietas. Viņi neies lieki riskēt. Vērsim nepieciešama stabilitāte un pārliecība par to, ka nākotnē viņš būs materiāli nodrošināts. Arī pēc rakstura Vērši ir uzticami cilvēki – ja ko apsolījis, izdarīs, nekad neatteiks palīdzību un labu padomu.

SVARI – „BRĪNIŠĶĪGS”
Cik gan ļoti Svari mīl it visā saskatīt brīnišķīgo un skaisto! Brīnišķīga glezna, skaista meitene, burvīgs jauneklis! Un – cik burvīgi skaisti ziedi vāzē! Svariem patīk, ka citi viņus uzskata par graciozām un elegantām būtnēm, teju – mākslas darbiem! Ja vēlaties izjust patiesi sajūsminātu romantiku – ejiet kopā ar Svariem vērot saulrietu! Un neaizmirstiet paslavēt viņu burvīgo dabu!

MEŽĀZIS – „STATUSS”
Mežāzis uzmetīs ašu skatienu mašīnai un uzreiz noteiks tās īpašnieka statusu sabiedrībā. Mežāzim ļoti svarīgi ir diplomi, apbalvojumi, profesionālā atzinība un cieņa. Viņam būtiski ir justies kā ievērības cienīgai „Personībai”, kas dara nenovērtējamu darbu. Pasakiet Mežāzim, ka viņš ir neaizvietojams darbinieks, visuzticamākais draugs un vienmēr pieminiet, ka viņa darbs ir ļoti vērtīgs un cienījams. Mežāzis darbu vienmēr tur pirmajā vietā, tādēļ gaida, ka viņa pūliņi tiks atzinīgi novērtēti.

STRĒLNIEKS – „AUTORITĀTE”
Autoritātei ir laba īpašība – autoritātes padomus vienmēr cienīs un ņems vērā. Un padomu došanas ziņā Strēlnieks ir izcils meistars! Viemēr parādīs ceļu pareizajā virzienā! Strēlniekam ir svarīgi iegūt autoritāti nevis varas dēļ, bet gan tādēļ, lai sabiedrībā viņu cienītu. Strēlnieki nekad neapstājas pie sasniegtā, bet vienmēr turpina paplašināt savu redzesloku un mācīties ko jaunu. Tāpēc viņi izvēlās vislabākos skolotājus, visprestižākās skolas. Respektējiet un nekad neaizmirstiet Strēlniekam izrādīt pienācīgo cieņu!

SKORPIONS – „VARENS”
Ātrs, veikls, aktīvs, bezbailīgs – visu varošajam Skorpionam nepatīk kaut ko atstāt pusdarītu. Lietas labā Skorpions gatavs atdot visas savas pūles un vēl vairāk. Šī apbrīnojamā enerģija ir tā, kas izsauc tik varenu apkārtējo cilvēku reakciju pret Skorpiona darbošanos. Skorpionam nav svarīgi sabiedrības stereotipi, viņam vienalga, ko par viņu runā cilvēki. Skorpions ir pārliecināts par savu varenību, neatkarību un mērķtiecību. Tāpēc Skorpioniem bieži ir daudz sekotāju.

VĒZIS – „DROŠĪBA”
Vēžiem piemīt milzu intuīcija, jo īpaši bīstamu notikumu priekšvakarā. Tāpēc viņus bieži maldīgi saukā par bailuļiem un gļēvuļiem. Patiesībā šī intuīcija palīdz Vēžiem izvairīties no daudzām nevajadzīgām problēmām. Vēzis pa gabalu sajutīs melus un nekad neielaidīsies darīšanās ar neuzticamiem cilvēkiem. Vēzim patīk justies drošībā, tāpēc nelieciet viņa priekšā šķēršļus. Ja vēlaties patiesi iepriecināt Vēzi, gādājiet par to, ka ne ar viņu, ne viņa mīļajiem nekas slikts nenotiks!

ZIVIS – „PASAKAINS”
Zivīm ir ļoti spilgta iztēle, viņas dzīvo neparastā pasaulē, kur sapņi piepildās un brīnumi ir reāli. Zivis ir iedvesmas un radošuma zīme. Zivis prot saskatīt pasakaino ikvienā lietā, pat ikdienas rutīnā. Ar savu pasaku pasauli, Zivis aizraus pat visīgnāko cilvēku. Galvenais, lai Zivis pārāk neaizraujas sapņu lidojumā, bet atceras, ka, ejot pa ielu, kājām tomēr jābūt pie zemes.

ŪDENSVĪRS – „ORIĢINĀLS”
Ūdensvīriem patīk izcelties apkārtējo cilvēku vidū, viņi ne par ko nepiekritīs „būt kā visi”. Ūdensvīram piemīt dabiska un patiesa kreativitāte, viņš zina, ka viss ģeniālais patiesībā ir vienkāršs. Ja jūs nomoka sarežģīta problēma, vērsieties pie Ūdensvīra, viņš uzreiz piedāvās pavisam vienkāršu un oriģinālu atrisinājumu, tāpēc vārds „oriģināls” likumiski pieder tieši Ūdensvīram.

DVĪŅI – „INTERESANTS”
Cik interesanti! – tieši tā Dvīņi mēdz reaģēt uz katru jaunu informāciju. Dvīņi ir ziņkārīgi, vienmēr gatavi ekperimentēt, ir atvērti jaunām zināšanām un visvairāk baidās no garlaicības un rutīnas. Sabiedrībā Dvīņi cenšas būt maksimāli interesanti, tāpēc cilvēkiem ļoti patīk Dvīņu sabiedrība. Izrādiet Dvīņiem savu ieinterēsētību un jums nekad nebūs garlaicīgi! Galvenais – neesiet garlaicīgi: nepaspēsiet ne aci pamirkšķināt, ka jūs Dvīņu draugs būs aizlaidies lapās!

Foto: pixabay.com